Олександр – один із найуспішніших бізнесменів, який відкрив кав'ярні по франшизі AROMA KAVA. Зараз у нього 10 діючих кав'ярень: п'ять у Білій Церкві, чотири у Вінниці й одна в Житомирі. Олександр з усмішкою згадує, як він відкрив свою першу кав'ярню в Білій Церкві і зробив справжній бум в місті.
Дізнався про саму мережі він давно – як тільки переїхав до Києва: “Нам з дружиною дуже сподобалася AROMA KAVA біля метро “Контрактова площа”. А коли кав'ярня відкрилася у нас на “Харківській”, ми стали ходити пити каву ще частіше й самі замислилися про відкриття подібного закладу”.
Але все вийшло само собою. Олександр дізнався, що один з його знайомих працював в AROMA KAVA та займався питанням франшиз.
“Я зрозумів, що це знак долі і зустрівся з ним в той же день, аби дізнатися про умови придбання франшизи. Хотів відкрити в Ірпені, Кропивницькому, але не зміг знайти там відповідне приміщення. Тому відкрив у Білій Церкві”, – згадує бізнесмен події 2017 року.
На другий місяць роботи кав'ярня перевершила фінансові очікування Олександра. Адже до невеликого МАФу і вдень, і вночі стояла черга з бажаючих спробувати свіжу каву та авторські напої.
“Це був фурор, адже я відкрив першу таку кав'ярню в місті. Люди стояли в черзі й удень, і вночі. Моя AROMA KAVA стала “місцем тяжіння” усієї Білої Церкви. За півроку я заробив на другу кав'ярню з доходів, які принесла перша”.
Не обійшлося і без труднощів під час відкриття: за пару годин до початку роботи закладу виявилося, що не вистачає необхідного посуду – пітчерів для збивання молока. За ними Олександр о четвертій ранку їздив до Києва.
Зате з персоналом труднощів не було. В першу кав'ярню в Білій Церкві прийшли працювати люди, вже знайомі з AROMA KAVA. У багатьох були друзі або родичі, які працювали в мережі у Києві. Тому перший колектив зібрався відмінний.
“А від колективу багато що залежить. Я завжди кажу співробітникам: 50% успіху – робота бариста. Є гарне місце, є впізнаваний бренд, але якщо буде поганий продукт – ніхто не прийде до закладу. На першій кав'ярні до моїх співробітників з'їжджалося все місто: випити кави, поговорити”.