План відкриття

 

background image
background image

Пошук приміщення

Власна база ріелторів та співпраця з кращими агенціями нерухомості у кожному регіоні дозволяє підібрати локацію та формат відповідно до ваших інвестицій. 

opening.days title
1
1 Етап
1 день
Калькулятор

Розрахуйте з допомогою менеджера інвестиційну модель під вибрану локацію, з урахуванням особливостей приміщення.

2 Етап
7 днів
Дизайн проект

Отримайте візуалізацію майбутньої кав’ярні, а також зонування, план електрики та освітлення.​​​​​​

3 Етап
7 - 14 днів
Підбір персоналу

Ми надаємо готові інструменти та консультації щодо пошуку людей до команди.

7 днів
Навчання та стажування

Власні тренінг центри та стажування у діючих кав’ярнях дозволяють навчити майбутніх барист стандартам мережі. Після навчання персонал проходить кваліфікаційну перевірку.

4 Етап
14 - 30 днів
Будівельні роботи

Надаємо графік робіт та допомагаємо з перевіркою об’єкта на всіх етапах будівництва.

5 Етап
3 дні
Підготовка до відкриття

Команда запуску забезпечує партнера маркетинговою та операційною підтримкою під час і після відкриття.

background image

Вітаємо!
Ви стали власником успішного бізнесу!

План відкриття кав'ярні

Опитування громадської думки показують, що більша частина населення мегаполісів бажає випивати по 2-3 чашки кави щодня. Популярність ароматного напою наводить бізнесменів на думку відкрити кав'ярню. Ідея принесе прибуток при ретельно збудованому бізнес-плані. Він складається з декількох обов'язкових моментів, які вимагають опрацювання.

Аналітика кавового ринку

Досвідчені підприємці знають: перед тим, як відкрити кав'ярню, потрібно вивчити ринок в місці передбачуваного розташування закладу. Враховують:

  • наявність подібних закладів поблизу;
  • прохідність місця;
  • вік, рід занять потенційних клієнтів.

Вивчення пропозицій, послуг в кав'ярнях в різних районах міста дозволить опрацювати питання конкурентних переваг. Підприємець повинен відповісти на питання: «Що потрібно, щоб відкрити кав'ярню краще, ніж представлені на ринку?» або «Чому відвідувачі підуть до мого закладу, а не в інше місце?»

Гарна ідея провалиться через малу прохідності. Кав'ярня передбачає швидкий перекус, сніданок: людина на ходу забігає, купує кави, і відправляється далі у справах. Приклади розташування кав'ярень:

  • бізнес центр;
  • великий навчальний заклад;
  • медичний заклад регіонального значення;
  • торгово-розважальний центр.

Ідеальне розташування - центр міста і прилеглі вулиці. Тут висока прохідність, люди різного віку, спеціальностей, але висока ціна на оренду приміщення.

Відкриття кав'ярні в віддалених районах передбачає аналіз потенційних відвідувачів. У спальному районі будуть заходити матусі з дітьми, школярі днем, ввечері люди після роботи. У районі великого промислового підприємства - робочі в обід, перед/після закінчення зміни.

Розуміння ситуації на ринку дозволить зрозуміти, як відкрити кав'ярню в Україні і не прогадати.

Вартість проекту

Маючи на руках дані з аналізу ринку, приступаємо до розрахунків того, скільки коштує відкрити свою кав'ярню. Існує 2 варіанти розвитку ситуації:

  • відкрити кав'ярню по франшизі;
  • запустити власний бізнес.

Перший варіант підійде бізнесменам. Вони купують розкручений бренд, підбирають приміщення, асортимент під певні вимоги. Для амбітних, досвідчених підприємців підійде другий варіант.

При розрахунку витрат враховують вартість:

  • оренди, комунальних послуг;
  • необхідного обладнання;
  • дизайну приміщення;
  • витрати на оплату праці найманим працівникам;
  • витратні матеріали та продукція (зерна, чай, десерти, цукор).

Не нехтуйте рекламою свого закладу. Способів розповісти потенційним клієнтам про новий закладі безліч: яскрава вивіска, банер в соцмережах, листівки. Бізнесменам корисно подивитися, почитати історії про те, як відкрити кав'ярню з нуля.

Оформлення документів

Підприємцю необхідно зареєструватися в податковому органі за місцем проживання. ІП або ФОП - форма ведення бізнесу залежить від різних факторів. У свідоцтві прописується, який вид діяльності дозволяється бізнесменові.

Уточніть вимоги пожежної інспекції, санітарної служби, інших контролюючих організацій до проведення ремонту. Перед відкриттям фахівці наглядових служб проведуть перевірку. При виявленні порушень доведеться усувати, переробляти, витрачати додаткові кошти.

На всю продукцію, що закуповується у постачальників, повинні бути офіційні документи. Це гарантія якості, безпеки для відвідувачів.

Дана інформація дозволить зрозуміти, як відкрити кав'ярню в Києві, щоб вона приносила лише позитивні емоції власнику.